HAKKIMIZDA

Eğitim programlarımız, ihtiyaçlara uyumlu, planlı, esnek ve zengin içerikli, sonuçları değerlendiren ve sürekli gelişen bir yapıdadır. Bu eğitimler talebe bağlı olarak eğitim merkezimizde veya firma bünyesindeki eğitim salonlarınızda verilebilmektedir. Rota Global Akademi işletmelerde eğitim ihtiyacı belirlenen işgücüne, doğru yer ve zamanda doğru yönteme ulaşarak eğitimleri gerçekleştirir ve böylelikle işgücünün verimliliğini artırır, etkinliği sağlar. Rota Global Akademi uzman ve tecrübeli kadrosuyla, hizmet verdiğimiz veya vereceğimiz tüm firma çalışanları için iş güvenliğini etkileyen tüm konularda işletmelere, güncel bilim ve teknolojiden de yararlanmak suretiyle eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Bu anlayışla misyonumuzu; Çalışma alanlarında insan ve çevreyi tehdit eden olumsuz etkileri modern yaklaşımlara uygun, sistematik gerçekçi ve akılcı bir şekilde incelemek, analiz etmek, Çıkan sonuçların getirdiği risklere karşı kalıcı ve etkili çözümler üreterek doğru sonuca ulaşmak ve hukuki yükümlülükleri de karşılayacak şekilde eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmak, Güncel gelişmeleri takip ederek periyodik denetimlerle hizmetin sürekliliğini sağlamak ve etkinliğini artırmak, Hizmet verdiğimiz şletmeleri yurtiçi ve yurtdışı platformlarda örnek ve saygın yerlere çıkartmak olarak tanımlıyoruz.

MİSYONUMUZ

Firmalarımıza verdiğimiz hizmetlerimiz neticesinde sağladığımız kalite ve katmadeğer ile birlikte kurumsal firmalarımızın rekabet gücünü daima desteklemek, Hizmet verdiğimiz her alanda, Yenilikçi Çağdaş Dinamik ve daima gelişime açık şirket profilimizi her platformda ilelebet sürdürmektir.

VİZYONUMUZ

Hizmet alanlarımızın daima en iyi temsilcisi olmak ve Yurtiçindeki rekabet alanımızı genişleterek hedeflerimize emin adımlarla ilermektir. Not; Rota Global Akademi olarak verdiğimiz vereceğimiz bütün hizmetlerimizde sınır ve sinir olmayacaktır.
                 Rota Global Akademi olarak verdiğimiz vereceğimiz bütün hizmetlerimizde sınır ve sinir yoktur.

Eğitim Danışmanımız İle İletişime Geçebilirsiniz